Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.9.2008 – 1.FC Přerov

27. 4. 2009

28.9.2008 – 1.FC Přerov


Sestava: Kubáč, Hajduk, Havlík, Dostál, Kozák, Jemelka Jiří, Plocek, Lušovský, Jemelka Stanislav

FC Želatovice – FK Brodek u Přerova 1:0 (1:0)
Góly: Lušovský
V prvním zápase jsme nastoupily proti stále se lepšícímu soupeři z Brodku. Již od začátku zápasu to bylo vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. A když už trefil ze standartní situace šibenici Jirka Jemelka, tak gól nám nebyl uznán z důvodu toho, že to nebyl přímý kop, ale údajně kop nepřímý. To, ale klukům pan rozhodčí neřekl. A tak se poprvé za starší přípravku trefil náš nový hráč Michal Lušovský, kdy pěkným obloučkem překonal soupeřova brankáře 1:0. Druhý poločas byl podobný jako ten první, gól nepadl, a tak se kluci mohli radovat z jednogólového vítězství.

FC Želatovice – 1.FC Přerov 3:0 (1:0)
Góly: Jemelka Jiří –z pok.kopu, Plocek, Jemelka Stanislav
Ve druhém zápase nás čekali domácí, kteří se oproti minulému zápasu posílili o 3 hráče, kteří nastupují pravidelně za ml.žáky v krajském přeboru. Kluci, ale bojovali statečně a výsledek se dostavil. Bylo to vyrovnanější utkání než v H.Moštěnici, ale tentokrát jsme dobrou kombinační hrou dávaly i góly. První gól jsme daly z penalty za ruku obránce v pok.území. Proměnil ji s přehledem Jirka Jemelka 1:0. Soupeř měl také nějaké šance, ale vždy nás podržel náš brankář David Kubáč. Druhý poločas jsme již více bránily a vyrážely k rychlým brejkům, které se nám podařily proměnit. Na 2:0 zvýšil Vojta Plocek po krásné přihrávce od Standy Jemelky. Tato akce se všem přítomným velice líbila a byla také odměněna velkým potleskem. Soupeř se snažil o snížení náskoku, ale vždy ztroskotal na naší obraně nebo brankáři. Na 3:0 zvyšoval Standa Jemelka po krásné samostatné akci a pěkném zakončení. Klukům se tento zápas velice vydařil a tím bych je chtěl všechny za tento výkon pochválit.

FC Želatovice – Sokol Domaželice 3:0 (2:0)
Góly: Plocek 2, Jemelka Stanislav
Ve třetím zápase nás čekal papírově nejslabší soupeř, ale kluci jako by si mysleli, že to půjde samo a ono to nešlo. Přihrávky nám nešli a někteří si i mysleli, že prokličkují celé hřiště sami a budou dávat góly. Ale gól přišel až po chybě brankáře kdy mu vypadl míč po střele Vojty Plocka 1:0. Druhý gól už byl pěkný. Po centru jednoho z našich obránců se z voleje trefil opět Vojta Plocek 2:0. Druhý poločas už bylo naše trápení. To co jsme dokázali všechno zahodit, to už ani nebylo možné a místo zvýšení skóre, jsme přidaly už jen jednu branku. Na konečných 3:0 dal gól Standa Jemelka a tak naše trápení v tomto zápase ukončil hvizd rozhodčího.
Ale i přes tento ne moc povedený zápas, musím kluky pochválit za bojovnost, dobrou obranu v čele s brankářem a i kluci v záloze a útoku podali dobrý výkon.

Další výsledky:
1.FC Přerov – Sokol Domaželice 5:0
1.FC Přerov – FK Brodek u Přerova 2:1
FK Brodek u Přerova – Sokol Domaželice 4:0


Tabulka po 3.kole:

1. 1.FC Přerov 9 7 1 1 29:9 22
2. FC Želatovice 6 5 0 1 21:2 15
3. FK Brodek u Přerova 9 4 1 4 27:11 13
4. Sokol Domaželice 6 1 0 5 3:28 3
5. Sokol Horní Moštěnice 6 0 0 6 2:32 0